zgoda

W dniu 17.02.2017r. w hali Energia odbył się IX turniej „Szczypiorniści na start”. Organizatorem zawodów piłki ręcznej było nasze gimnazjum. Turniej był przeznaczony dla uczniów klas I -II i miał na celu doskonalenie przepisów gry, taktyki i techniki gry. Do rywalizacji stanęły: PG1, PG3, PG4, PG5. W czasie zawodów nie była prowadzona punktacja, gdyż turniej miał cel szkoleniowy. Opiekunowie często korzystali "z czasu dla zespołu" w celu tłumaczenia wymaganych zachowań na boisku. Całemu turniejowi towarzyszyły wielkie emocje i wsparcie kibiców z trybun. Na koniec każda z drużyn dostała pamiątkowy dyplom i puchar za udziału w zawodach.

17 lutego reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 uczestniczyła w Piotrkowie Trybunalskim w PÓŁFINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SZTAFETACH PŁYWACKICH. Wcześniej nasi uczniowie wygrali zawody miejskie i powiatowe.

6. GIM. KLESZCZÓW 2,37,72

Skład: Wiktor Wionczyk, Kuba Muszyński, Kuba Mularski, Kuba Gonerski, Jędrzej Malinowski, Antoni Uryszek, Kacper Konstańczuk, Brian Hayrapetyan, Olek Wysocki, Adrian Bujacz, Dawid Wiewiórowski i Marek Kina.

Gratulujemy.

W miniony czwartek w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół Powiatu Bełchatowskiego za rok szkolny 2015/2016.

W kategorii szkół gimnazjalnych wygrało Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bełchatowie. Na II miejscu PG4 Bełchatów, III miejsce Gimnazjum w Kleszczowie.

W kategorii sportowców w najlepszej „10” znalazło się czterech naszych byłych gimnazjalistów. Wygrała Natalia Perkowska, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Kowalczyk, ponadto wśród nagrodzonych znaleźli się Igor Lewandowski i Bartek Gonerski.

Brawo, dziękujemy.

28.11.2016r odbyły się POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 10x25, stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.