PONIEDZIAŁEK 30 LISTOPADA 2015r.
KLASY : 3e i 3d - wycieczka, uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę dołączą do kl. 3a
KONKURS Z GEOGRAFII – godz. 13.00 s. 217, 219, 220 – p. E. Zięba
6 godz. lekcyjna – kl. 3f – p. M. Kruszyńska - Siemasz – przejdzie do sali 206
6 godz. lekcyjna – kl. 1g – p. D. Naturalna – przejdzie do sali 218
6 godz. lekcyjna – kl. 2e – p. D. Kaczmarska – przejdzie do sali 122
6 godz. lekcyjna – kl. 2e – p. M. Gutknecht – przejdzie do sali 210
7 godz. lekcyjna – kl. 3c – p. M. Gutknecht – przejdzie do sali 207
: p. I. Pawlikowska – Ziobro
5 godz. lekcyjna – kl. 3f – wdżr – dziewczęta – chłopcy zajęcia w bibliotece
6 godz. lekcyjna – kl. 3c – wdżr – dziewczęta – chłopcy zajęcia w bibliotece
7 godz. lekcyjna – kl. 2c – wdżr – dziewczęta – chłopcy zwolnieni
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2a – p. A. Buda s. 121
5 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1d – A. Buda s. 121
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3f – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Król
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3e - 2 – wycieczka
4 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3e – wycieczka
5 godz. lekcyjna- wf kl. 1e 1/2 – p. J. Komorowska
6 godz. lekcyjna- wf kl. 1e 1/2 – p. J. Komorowska
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Guszczar
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 2f – odwołane ( 8.25)
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Leksińska
1 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1e – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2b – p. G. Mularczyk s. 121
3 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1a – j. ang. – p. T. Kusy/ p. A. Olechnowicz s. 123/120
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2d – historia - p. M. Gutknecht s. 217
6 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3d – wycieczka
6 godz. lekcyjna - chemia kl. 2b – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Kruszyńska
2 godz. lekcyjna- religia kl. 2d – p. W. Matuszczyk s. 120
4 godz. lekcyjna- religia kl. 1f – j. polski – p. A. Guszczar s. 120
5 godz. lekcyjna- religia kl. 2b – geografia – p. E. Zięba s. 120
6 godz. lekcyjna- religia kl. 1d – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. D. Kaczmarska
7 godz. lekcyjna- geografia kl. 2f – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. E. Adamczyk
1 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2f 1/2 – przyjdzie na 8.25
2 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1d 1/2 – całość – p. J. Fesler s. 220
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 2/2 – całość – p. J. Fesler s. 211
4 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 2c 1/2 – całość – p. E. Krystek s. 221
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1b 1/2 – całość – p. E. Krystek s. 120
7 godz. lekcyjna- zajęcia z j. niemieckiego- kl. 2b - cała - odwołane
3 godz. lekcyjna – kl. 3f – p. J. Bruchajzer – przejdzie do biblioteki
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Nędza
1 godz. lekcyjna- chemia kl. 2a – przyjdzie na 8.25
4 godz. lekcyjna- chemia kl. 1b – j. polski – p. E. Przybylska s. 209
5 godz. lekcyjna- chemia kl. 1f – zajęcia w bibliotece
6 godz. lekcyjna- chemia kl. 2b – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Łapa
1 godz. lekcyjna- zaj. kl. 3e – wycieczka
2 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1a – j. polski – p. A. Guszczar s. 118
3 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1b – wf – p. I. Molenda
4 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1e – zajęcia w świetlicy – p. M. Leśniak s. 118
5 godz. lekcyjna- muzyka kl. 1g – zajęcia w świetlicy – p. M. Leśniak s. 118