CZWARTEK 28 KWIETNIA 2016r.
Zajęcia z Erasmusa – sala 222
2 godz. lekcyjna- kl. 3a – p. E. Zięba – przejdzie do sali 121
3 godz. lekcyjna- kl. 3e – p. E. Zięba – przejdzie do sali 221
4 godz. lekcyjna- kl. 1a – p. E. Zięba – przejdzie do sali 120
5 godz. lekcyjna- kl. 2b – p. E. Zięba – przejdzie do sali 121
6 godz. lekcyjna- kl. 1b – p. J. Śliwiński przejdzie do sali 120
7 godz. lekcyjna- kl. 3d – przejdzie do sali 120
Warsztaty „ GDZIE JEST MÓJ MOUNT EWEREST”
6, 7 godz. lekcyjna- kl. 2b – s. 122
: p. I. Pawlikowska – Ziobro
1 godz. lekcyjna – kl. 2e – wdżr – dziewczęta – chłopcy przyjdzą na 8.25
2 godz. lekcyjna – kl. 2d – wdżr – dziewczęta – chłopcy zajęcia w świetlicy
3 godz. lekcyjna – kl. 1a – wdżr – dziewczęta – chłopcy – zwolnieni
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Fesler
2 godz. lekcyjna- wsp. kl. 3f – p. A. Gościńska
3 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1g 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s.225
4 godz. lekcyjna- wsp. kl. 1f – p. A. Gościńska
5 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1f 1/2 – całość – p. E. Adamczyks. 225
6 godz. lekcyjna- j. niem. kl. 1e 1/2 – całość – p. E. Adamczyk s. 221
6 godz. lekcyjna- kl. 1f – p. E. Warot - Załęczna – przejdzie do sali 126
Zastępstwo: nieobecna/-y p. G. Mularczyk
2 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3e – przyjdzie na 9. 20
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2f – zajęcia w bibliotece
6 godz. lekcyjna - zaj. z wych. kl. 1g – j. polski – p. D. Naturalna s. 225 ( z ostatniej godz.)
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2f – zwolniona
7 godz. lekcyjna – j. polski – kl. 1g – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Derewęda
3 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2a – p. A. Buda s. 120
4 godz. lekcyjna - matematyka kl. 1d – j. polski – p. E. Przybylska s. 219
6 godz. lekcyjna - matematyka kl. 3f – p. J. Fidala s. 225
7 godz. lekcyjna - matematyka kl. 2e – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Kruszyńska
2 godz. lekcyjna – religia kl. 1g – matematyka – p. A. Buda s. 121
3 godz. lekcyjna – religia kl. 2f – matematyka – p. J. Fidala s. 121
4 godz. lekcyjna – religia kl. 2c – matematyka – p. J. Zając s. 121
6 godz. lekcyjna – religia kl. 2e – zwolniona
7 godz. lekcyjna – religia kl. 2d – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. M. Gutknecht
2 godz. lekcyjna - historia kl. 2c – p. A. Guszczar s. 217
3 godz. lekcyjna - historia kl. 1b – p. A. Guszczar s. 217
4 godz. lekcyjna - historia kl. 2e – p. A. Guszczar s. 217
5 godz. lekcyjna - historia kl. 3d – p. A. Guszczar s. 217
Zastępstwo: nieobecna/-y p. B. Mazur
7 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3a 1/2 – zwolniona
Zastępstwo: nieobecna/-y p. A. Olechnowicz
3 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3d 2/2 – całość – p. T. Kusy s. 122
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c 1/2 – matematyka – p. J. Fidala s. 209
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f 1/2 – całość – j. polski – p. E. Przybylska s. 206
6 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3e 2/2 – p. A. Koziorowicz s. 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. T. Kusy
4 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3c 2/2 – matematyka – p. J. Fidala s. 209
5 godz. lekcyjna- j. ang. kl. 3f 2/2 – całość – j. polski – p. E. Przybylska s. 206
Zastępstwo: nieobecna/-y p. J. Polkowska
3 godz. lekcyjna- wf kl. 3f 1/2 / 3c 1/2 – p. W. Sowała
4 godz. lekcyjna- wf kl. 3d 1/2 – p. W. Sowała
5 godz. lekcyjna- basen kl. 3b 2/2 – p. R. Kaczorowski
6 godz. lekcyjna- basen kl. 3b 2/2 – p. R. Kaczorowski